Image Alt

Odbudowa

C

zas jest naszym sprzymierzeńcem. Wraz z upływem czasu zaczynamy doceniać matkę naturę. Współczesny pęd utrudnia nam systematyczne dbanie o zdrowie. Nieustannie jesteśmy narażeni na stres i choroby cywilizacyjne takie jak cukrzyca, otyłość, czy różnego rodzaju nowotwory.

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów Ecostacja oferuje starannie dobrane, profesjonalnie przygotowane, smaczne (czynnik istotny dla dzieci) oraz zawierające wolno uwalniająca się witaminę C żywienie komórek organizmu w postaci batoników. Energia jest źródłem, z którego nasz układ funkcjonowania czerpie siły w walce z każdą chorobą. Szczególnie energochłonne boje toczone są w walce z otyłością, gdzie paradoksalnie organizm jest niedożywiony.

Z myślą o osobach, które zmagają się z tą trudnością stworzyliśmy linię produktów ecoprobiotycznych, które pomagają zadbać o profilaktykę zdrowia. Zestaw przygotowany jest w wygodnej formie batoników na każda porę dnia. W pakiecie znajduje się miesięczny zapas produktów, po zastosowaniu których efekt lepszego samopoczucia będzie już widoczny.

Badania przeprowadzone w 2017 roku dowiodły na grupie 200 osób w Polsce, iż dieta probiotyczna ma pozytywny wpływ na osoby chorujące na nowotwory oraz na profilaktykę innych schorzeń. Warto korzystać ze źródła zdrowia które tkwi w naturze, aby codziennie wspierać jego funkcje od środka.

W naszej holistycznej Klinice udostępniamy także program rehabilitacji oraz detoksykacji oparty na badaniach profesora Yoshinori Ohsumi, który za swoje odkrycia otrzymał 3 października 2016 roku nagrodę Nobla w kategorii Medycyna. Program jest opracowywany pod kątem indywidualnych potrzeb Klienta.

Produkty Ecostacja dostępne na naszym sklepie

Oferta:
– Batoniki makrobiotyczne z produktów ekologicznych
– Wolno uwalniająca się witamina C
– Gorzka czekolada
– Żywy kolagen
– Migdały
– Zioła
– Olej