Image Alt

Fotowoltaika dla firmy

Fotowoltaika dla Twojej firmy

fotowoltaika dla firmSprzedawcy energii elektrycznej wciąż podwyższają ceny. Tego typu podwyżki cen prądu dotykają nie tylko gospodarstwa jednorodzinne, ale również przedsiębiorców. System instalacji fotowoltaicznej produkuje darmową energię ze słońca, a tego typu rozwiązania zyskują coraz większą rzeszę zwolenników. Jednak wielkość instalacji ma znaczenie głównie w przypadku tego, ile dane przedsiębiorstwo jest w stanie zaoszczędzić.

Przedsiębiorcy mogą skorzystać z dwóch rodzajów instalacji fotowoltaicznych, przyłączonych bezpośrednio do sieci dystrybucyjnej na podstawie uzyskanych warunków przyłączenia (instalacje off-site) oraz instalacji przyłączonych bezpośrednio do instalacji wewnętrznej odbiorcy energii i wytwarzające energię na potrzeby tego odbiorcy (instalacje on-site).

Fachowcy dostępni od zaraz – skorzystaj z fotowoltaiki dla firmy

Wraz z podpisaniem umowy elementem nieodłącznym jest projekt elektrowni, jak i wykonanie przyłączenia do sieci elektroenergetycznej. Ecostacja w swojej ofercie posiada także wdrażanie niestandardowych rozwiązań, czyli trudnych instalacji wymagających eksperckiej wiedzy. Montaż fotowoltaiki dla twojego przedsiębiorstwa, czyli biznesu z pomocą fachowców jest stosunkowo prosty. Nasze podejście jest jasne i przejrzyste. Doradztwo oparte jest na maksymalizacji korzyści i uwzględnia ekonomicznie uzasadnione rozwiązania.

Systemy fotowoltaiczne od Ecostacji – fotowoltaika dla Twojej firmy

Ecostacja montuje instalacje fotowoltaiczne o zróżnicowanej mocy, w zależności od zapotrzebowania energetycznego. Do poszycia dachowego dobierana zostaje odpowiednia konstrukcja, falownik oraz moc modułów. Fotowoltaika dla firmy staje się coraz bardziej powszechna. Duże firmy w Warszawie czy innych większych miastach takich jak gmina Wołomin, korzystają z instalacji fotowoltaicznych. Jest to praktyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić, a także nie emitować toksycznych spalin do atmosfery.

Fotowoltaika dla firmy – niezależność

Inwestując w fotowoltaikę dla swojej firmy zyskujesz niezależność energetyczną nawet w dużym (Warszawa), jak i średnim mieście (Wołomin). Montaż fotowoltaiki to bardzo dobre rozwiązanie dla biznesu, który chce zaoszczędzić, a tym samym magazynować pokłady energii elektrycznej na lata. Energia słoneczna, to źródło odnawialnej energii, dzięki czemu nie wyczerpuje się. Z pomocą Ecostacji możesz zainstalować fotowoltaikę dla swojej firmy, a tym samym przyczynić się do ochrony środowiska.

Bezpieczeństwo gwarantowane

Dla topologii Solar Edge w przypadku sytuacji wyjątkowych napięcie jest redukowane do 1 Volt-a. SolarEdge posiada również funkcję wykrywania łuku elektrycznego. Wtedy napięcie zostaje zredukowane do 1 Volt-a. Bezpieczeństwo ma obecnie coraz większe znaczenie, ponieważ ubezpieczyciele i klienci coraz bardziej się na tym koncentrują.