Image Alt

Profilaktyka

Z

apraszamy Państwa do naszej Kliniki gdzie możecie Państwo skorzystać z usług profilaktycznych oraz badań diagnostycznych. Postęp cywilizacji oraz wszechobecny stres, niepełnowartościowe pożywienie wraz ze środkami toksycznymi czy hormonalnymi sprawiają, że organizm zużywa większe ilości glikogenów niezbędnych do zachowania pełnego zdrowia.

Ecostacja dysponuje oprogramowanym medycznie sprzętem z aktualnymi bazami normatywnymi, który pozwala sprawdzić jakim poziomem glikogenów dysponuje organizm. Zapraszamy na badanie, podczas którego możemy określić, czy stosowana dieta sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu układu trawiennego. Obserwujemy pracę nerek i trzustki. Porównujemy do bazy normatywnej skłonności cukrzycowe. Klient otrzymuje kompleksową informację zwrotną na temat wyniku badań, oraz rekomendację odnośnie dalszego postępowania. Wykonujemy diagnostykę jednorazowo, ale także monitorujemy osoby tego wymagające w dłuższym okresie czasu (nawet do 3 miesięcy). Badanie sprowadza się do bezinwazyjnej, bezbolesnej i sprawnej procedury.

Skaner czyta informacje z ciała, wykorzystując montowane w układzie EKG elektrody, aby w ten sposób zmierzyć wegetatywny układ nerwowy. Badaniu podlega funkcjonowanie żołądka, jelita grubego i jelita cienkiego (ośrodki odporności organizmu). Identyfikowana jest wydolność w przyswajaniu składników odżywczych z pożywienia, prawidłowość oddechu, a nawet dotlenienia pnia mózgu i kończyn. Co najważniejsze, wszystkie informacje dotyczą płaszczyzny komórkowej. Badany otrzymuje informacje o stanie odżywienia w tkankach. Informacja pozwala w sposób precyzyjny określić niedobory minerałów, pierwiastków śladowych oraz witamin. Diagnosta na podstawie badania może nawet wskazać poziom zasobów energetycznych danej osoby. Bada pracę układu współczulnego oraz przywspółczulnego w zakresie przetwarzania pokarmu na energię. Sprawdzane jest czy z dostarczanego pożywienia powstają substancje odżywcze, czy tłuszczowe lub czy nie odkładają się w kościach szkodliwe toksyny. Identyfikujemy zapasy glikogenów w wątrobie oraz to, czy są one produkowane płynnie.

Otrzymujemy także informację na temat prawidłowego wypoczynku w trakcie snu. Pamiętaj, czas jest naszym sprzymierzeńcem. Zadbaj o siebie i już dziś zapisz się na badanie diagnostyczne.